Czy to chłoniak czy sarkoidoza?

Chłoniak czy sarkoidoza? Tk szyi, klatki i brzucha:powiększone węzły oskrzelowo płucne lewo i prawostronnie (do 18x10mm) wnęk płucnych lewo i prawostronnie(do 17x10) i podostrogowy 44x16mm. W sumie 5 węzłów. Nocne poty od 5 mies, minus 7kg w ciągu 2 mies, osłabienie, męczliwość,brak apetytu. Silny obrzęk i ból stawów skokowych, ból kolan,łokci,nadgarstków z zaczerwinieniem i wyczuwalnymi guzkami. Minęło nagle. Czekam na histo węzła.Morfologia,ob,biochemia ok. Mam depresję z tego wszystkiego.

Dzień Dobry Pani,

Czasami rzeczy wyglądają o wiele poważniej, niż pokazuje rzeczywistość.

Na postawione przez Panią pytanie, powinien odpowiedzieć Pani lekarz.

Z mojej strony, zachęcam Panią do kontaktu i relacji z bliską i życzliwą Pani koleżanką, przyjaciółką, która będzie przy Pani obecna i udzieli Pani wsparcia na tyle, na ile będzie mogła, która zaproponuje Pani interesujące i wspólne spędzenie czasu.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej