Czy to dolegliwości o podłożu psychicznym?

Witam. Od wieku 19 lat cierpiałem na na nerwice miałem delersinalizacje. Lecz po jakimś czasie minęło. Za każdym razem objawiało się to inaczej wracało co rok albo co 3 lata. Lecz nagle znów wróciło. Zaczęło się wszystko pewnego dnia poczułem jak by cały świat był obcy i nie realny. Lecz to przeszło. Miałem robiony rezonans magnetyczny z konstrastem,usg, oraz echo serca plus ekg. Psychiatra przypisał mi nowy lek o nazwie „citaxin 0,25mg” brałem go i była znaczna poprawa. Kiedy czasie brałem doraźnie Xanax. Który na obecna chwile nie pomaga. Tak jak i citaxin. Ponieważ pewnego dnia lutowalem sobie coś na podwórku nagle się czegoś przestraszyłem jak lutowalem ponieważ wibrować lutownica i nagle dostałem silnego odrealnienia. Które towarzyszy do teraz. Pojawiły się nagle jakieś wspomnienia z przed 10 lat jak nie 15 które utrzymują się w głowie. Mam takie czucie osłabienia ciagle. I co chwile nachodzą mnie jakieś wspomnienia. dodam że Odrealnienie mam bardzo silne jak bym znikał z tego świata. Plus od 3 miesięcy mam proboem z lewym uchem cały czas miałem Jak by uczucie zatkanego ucha. Byłem u paru lekarzy powiedzieli ze to nic złego, laryngolog powiedział ze jest delikatnie przekrwione lecz co jakiś czas mnie nadal pobolewa.... ale nie specialnie mocno. Czy to może być wina jakiegoś nowotworu ? Skoro leki nie pomagają ? Czy to obiawy psychiczne. Dzwoniłem do 10 neurologów każdy mówił ze nerwica. Psychiatrzy to samo lecz zwiększyli mi dawkę citaxinu oraz xnaxnaxu plus perazin i znów to samo nic nie działa. Na obecna chwile nie wiem co mam robić. Nie ukrywam jestem przestraszony bo żaden lek noe działa silne odrealnienie mam. Prosił bym o jakaś konkretna radę

Dzień dobry,

rozumiem Pana niepokój. raz, że sytuacja się powtarza, dwa - że objawy są dosyć silne. jeżeli tylu lekarzy potwierdza tzw. nerwicę, czyli zaburzenia lękowe, a leki nie działają, zachęcam do rozważenia konsultacji z psychoterapeutą. jest Pan młodym mężczyzną, to dobrze rokuje, choć proces psychoterapeutyczny jest trudny i długotrwały. tym bardziej, że od pierwszych symptomów minęło prawie 10 lat.