Czy to jest możliwe podczas stosunku?

Witam, mam problem choruje na nerwice lękowa i jakiś czas temu przeczytałam w internecie o tym że można umrzeć podczas orgazmu/seksu, od tamtego czasu całkowicie sobie to odebrałam. Niestety nie jestem w stanie iść na terapię do psychologa, jak sobie radzić ze strachem że każde zbliżenie, każde podnievenie w mojej głowie ma definicje śmierci? Czy naprawdę można umrzeć?

Szanowna Pani, dziękuję Pani za wiadomość. Jeżeli w obecnym momencie nie ma Pani możliwości rozpoczęcia terapii zachęcam do zapoznania się z książką "Zaburzenia lękowe" Clark i Beck. Jeśli trudno będzie Pani samodzielnie pracować nad lękiem z książką zachęcam się do konsultacji u psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Pozdrawiam