Czy to mogą być ataki paniki u 25-latka?

Witam przez ponad tydzień miałem duży stres że mam chorą wątrobę lub ostatnio że mam bakterie (przerost) Candida, miałem lęk, po prostu się bałem, ostatnio poczułem mrowienie pleców raz po prawej stronie łopatki raz po lewej, raz po środku pleców bardziej u góry, stałem się bardziej nerwowy, czuje się jakby we śnie zawroty głowy bardzo lekkie takie dziwne uczucie, po obudzeniu się mrowienie po lewej stronie głowy oraz ręki, czasami mam, do tego nudności które mijają po chwili, oraz bardzo się pociłem i to raz na dzień trwało takie od 3 minut do 5, wczoraj po raz pierwszy pociłem się bardzo dwa razy w ciągu dnia nagły przepływ potu, wczoraj wieczorem tak żle się poczułem że byłem bardzo nerwowy, chwile pomedytowałem przeszło, poszedłem na dwór czułem jak mi brakuje powietrza mimo że byłem na dworzu, usiadłem wziąłem psa pogłaskałem i w połowie wszystko mineło, jeszcze wczoraj miałem myśli a co jeśli stane się nienormalny... To możliwe atak paniki? ale czy atak paniki może trwać dwa dni z przerwami kilkugodzinnymi? bo tak mam odkąd zastosowałem głodówkę jednodniową, którą przed wczoraj zakończyłem, i zacząłem powoli normalnie jeść, najpierw jedną kanapkę na kolacje i teraz już normalnie by organizm nie przeżył jakiegoś szoku że nie jadłem i nagle już dużo jem, będę wdzięczny za szybką odpowiedz, dodam że miałem badania krwi przed tą całą sytuacją i jest w normie tylko ALT podwyższony na 50 gdzie powinno być 40, i to jest nieznaczne podwyższenie powiedział lekarz żebym zrobił dietę nic tłustego i to robię oraz przepisał mi leki na miesiąc ale dopiero w poniedziałek zacznę brać (wcześniej bardzo dużo tłustego jadłem i nie szczędziłem na niezdrowym odżywianiu), dodam że w tamtym roku zmarł mi tata i kilka objawów innych miałem w tamtym roku i lekarz rodzinny potwierdził mi nerwice lekowa, oraz kilku psychologów z którymi pisałem na facebooku w wiadomości prywatnej że możliwe że mam nerwice lekowa...

Szanowny Panie,

Warto,by rozpoczął Pan regularne spotkania z psychoterapeutą,który pomoże Panu w poradzeniu sobie ze stanami lękowymi czy napadami paniki. Proszę również pamiętać,że głodówki nie są dobre dla organizmu - może Pan się nabawić różnych niedoborów i objawów. Nieprzepracowana żałoba również może się demonstrować poprzez ciało.

Z wyrazami szacunku.