Czy to może być problem z nerwem trójdzielnym?

Witam mam bole w skroniach napięciowe najbardziej skroń po prawej str są to tez bóle kujące Pieczce i uczucie gorąca (zimna były wcześniej) i promieniują na druga str lewa policzka tez wcześniej lewe oko mnie bolało ale już nie i ogólnie promnieje na czoło najbardziej to tej prawej skroni lewej czasem tez po boku po prawej str głowy i z tylu i tez po lewej czasem miałam TK z kontrastem nic nie wykazało ze mam coś ale się boje nadal ze mam jakiego tętniaka czy guza i ta to tez takie skurcze uciski nwm dziwne bóle nwm jak juz określić zaczęło się od stawu skroniowego żuchwowych zaczął mnie bolec po lewej stronie przy dodatku i na drugi dzień zaczęły się obiawy te pier mnie skroń zaczęła bolec na drugi dzień później zaczęły inne właśnie być obiawy takie jak uczucie zimna ciepła kucia pieczenia ucisku skurczu czy drętwienia ale tak to nie są sile jakoś tylko uciążliwe bóle od 2 miejscy już mam takie obiawy ale ona przestają i nawracaj mam problemy z zębami próchnicę i popsute żeby większość do leczenia a żeby 8 mam na dole ściśnięte musze raczej wyrwać żeby szczeka się rozeszła bo mam wysunięta szczękę do przodu i scisko szczęk tak mi pani stomatolog powiedziała i dwa żeby do wyrwania bo nie nadaj się do leczenia na górnej szczęce , bolało mnie tez ucho i szumy miałam takie buczenie dziwne i ściskało mnie tak w czole ok brwi nos i oko lewe tez mnie bolało w tych obiadach prze 4 dni ale przestało. Nwm czy akurat to tego przyczyna jest ale pisze jak było i teraz jest byłam na początku jeszcze u lekarz to mówiła ze mam zapadnie ucha jak poszłam pierwszy raz z tymi obiawamy prawe ucho ale tez później miałam promieniowanie na lewe dziwne to wszystko nwm czy to może być tez nasilone ze stresu bo się boje bardzo ze mam tętniaka przeczytałam artykuł ze jak mam takie obiawy to mogę mieć tętniaka , ale byłam TK i nic nie wykryło mam zrobić rezonans jeszcze jak przykładam sobie rękę do tego prawego boku i trzymam lub dociskam do poduszki albo czymś ciepłym albo zimnym przykladam to mnie mniej boli albo przestaje bolec na jakiś czas i na pogody czasem miałam tak ze w ciepłym mnie zaczęło to bardziej bolec albo na zimnym powietrzu może to jest trójdzielny nerw pomocy

Ważne OBJAWY I PACJENT! Konieczna pełna konsultacja Ocena stanu fizycznego, emocjonalnego, wyników badań ; dieta tryb życia, problemy, stresy, praca, dom.... Okres pandemii, izolacja, lęki, sprzyjają zaburzeniom nastroju, depresji, bez senności.... Brak ruchu, siedzenie - nasilają bóle głowy, karku, apatię ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog