Czy to może być skaza białkowa?

Witam, moja 9 miesięczna córka ma od ok 3 miesięcy czerwone policzki, od jakiegoś czasu dochodzą też odparzenia pieluszkowe pomimo, iż zmieniam często pieluszkę. Czy możne to być skaza białkowa? Jakie badanie mogę zrobić w tym kierunku? Dodam, iż pediatra kazała córkę obserwować. Do jedzenia nie podaję nic nowego, i nic co mogłoby ją uczulić jednak policzki są czerwone cały czas.

Witam serdecznie,

jeżeli córka jest jeszcze karmiona piersią, Pani moze zrobić testy na nietolerancje pokarmową i sprawdzić czy dziecka nie uczula coś czego Pani nie toleruje. Poza tym obserwować, jezeli objawy nie ustąpią pediatra na pewno zleci dalszą diagnostykę.Pomocne mogą też być probiotyki.

pozdrawiam