Czy to może być skutek zaburzeń hormonalnych?

Witam Jestem 30 letnia kobieta.Od jakiegos czasu doskwiera mi zle samopoczucie.Napieciowe bole glowy,mroczki przed oczami,szumy w uszach czasami robi mi sie slabo (sa ta momenty)mam zaburzenia miesiaczkowania (odstawilam pigulki). Morfologia w porzadku, tsh tez, cukier w normie. Nie ukrywam,ze zyje w stresie. Mam leki,ze ja lub moje dzieci moga ciezko zachorowac. Moj lekarz twierdzi ze te objawy sa wynikiem stresu. Boje sie,ze to cos innego. Czy to moga byc zaburzenia hormonalne badz cisnienie?

Dzień dobry. Jeżeli lekarz nie widzi trudności po stronie Pani medycznego stanu zdrowia i sugeruje podłoże psychologiczne, wskazane byłoby podjąć działania w tym kierunku. Warto z pomocą specjalisty określić przyczyny Pani trudności, wytyczyć możliwe drogi pracy terapeutycznej i w ten sposób je wyeliminować. Proszę zaufać psychologii, przynosi rozwiązania trudności i pozwala na szczęśliwe życie. Trzymam kciuki za Pani decyzję. Pozdrawiam.

Witam Panią
Może Pani jeszcze przeprowadzić diagnostykę neurologiczną.
Jeżeli jednak lekarz wykluczył podłoże somatyczne to znaczy,
że opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże emocjonalne
czyli są natury psychologicznej.
Przyczyną Pani dolegliwości mogą być przeżywane emocje,
stres, nerwica...
Aby Pani pomóc, należy dotrzeć do źródeł Pani problemów.
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl