Czy to może być zawał albo jakaś inna choroba wieńcowa?

Witam. Mam 21 lat i po przebudzeniu dostałem intensywnego bólu w klatce piersiowej. Ból pojawia się w momencie ruchu partiami mięśni w pobliżu klatki i serca. Chodzę na rehabilitację odcinka lędźwiowego więc robię przeprosty (pompki bez podnoszenia pośladków). Używam tych partii mięśni lecz ból przy głębokim oddychanie i w okolicy serca jest niepokojący. Czy to może być zawał albo jakaś inna choroba wieńcowa?. Byłem u lekarza rodzinnego. Stwierdził nerwoból lecz nie mam jakoś przekonania co do jego diagnozy.

Proszę skonsultować cwiczenia z terapeutą ktory zlecił ćwiczenia. Na pewno pomoże. Jesli cwiczenia zalecil kilka razy dziennie to zdecydpwanie moze byc to konsekwencja pracy miesniowej, prosze odszukac sobie cwiczenia na rozciaganie miesnia piersiowego i porownac rozciagniecie lewej i prawej strony.
Pozdrawiam
Starzyk Damian fizjoterapeuta
https://m.facebook.com/ReBalanceGabinet/