Czy to może oznaczać pruchnicę?

Dzień dobry.Mam pytanie,czy ciemna zakreślona plama w "siódemce",ząb po lewej stronie to ukryta próchnica? Miesiąc wcześniej wyrywałem ósemkę i po dwóch tygodniach ząb zaczął pobolewać.Ząb po prawej stronie zdjęcia to "szóstka".Czy w miejscu zakreślonym jest próchnica bądz wysycenie tkanki?Ząb w tym miejscu pobolewa. https://zapodaj.net/plik-hp5BjLzJ5g hosting
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 6 miesięcy temu

Przy szyjce zawsze obraz RTG wygląda inaczej ze względu na budowę anatomiczną zęba. W tych miejscach raczej nie ma próchnicy ale trzeba sprawdzić na innych projekcjach lub na TK. W zębie numer 6 wypełnienie prawdopodobnie na tycznej jest z nawisem ale trzeba to sprawdzić w gabinecie.