Czy to może świadczyć o zapaleniu zatoki klinowej?
Witam serdecznie. Ostatnio wykonałam rezonans głowy. W mozgu wszystko jest dobrze,jedyny zapis który mnie niepokoi to "zgrubienie błony u podstawy zatoki klinowej po stronie prawej grubości do 5 mm". Czy to może byc coś poważnego i jaka może być przyczyna takiego zgrubienia? Czy to może świadczyć o zapaleniu zatoki klinowej ? Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Tak, może być to stan świadczący o zapaleniu. Jednakże przyczyn może być wiele, dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem laryngologiem lub lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam.