Czy to normalne przy nerwicy lekowej?

Dzień dobry, zmagam sie z nerwica lękową byłam w psychologa i zaczynam terapię, na początku myślałam ze to cos z sercem ale EKG i wszystkie badania wyszły super, i po prostu mam takie dziwne uczcie jakby płuca sie nie rozszerzały do tego jakbym brała suchy oddech i odczucie wysuszonej śluzówki w nosie i czasami uczucie ucisku czy wrażenie jakby cos mi stało na przełyku / mostku czy to jest normalne dla nerwicy lekowej?

Takie objawy mogą towarzyszyć zaburzeniom lękowym, natomiast najlepszym źródłem informacji będzie psychoterapeuta, z którym nawiązała Pani kontakt - zachęcam do otwartości i rozwiewania wszelkich wątpliwości, które się pojawią właśnie z osobą, która prowadzi Pani terapię.