Czy to normalne, że mężczyzna będący w związku ze zdrową kobietą zadowala się przy filmie porno?

Witam Jestem w związku 2-letnim,ostatnio zauważyłam,że mój partner zadowalał się przy filmie porno.Czy to normalne u faceta będącego w związku ze zdrową kobietą?Czuję się poniżona,wnioskuję,że go nie zadowalam...,proszę o odpowiedz.

Z punktu widzenia seksuologicznego zachowanie mieści się w granicach normy.
Proponuję nie czuć się poniżoną, bo zachowanie było nieeleganckie, ale nie poniżające.
Nie generujmy niepotrzebnie problemów, życie zbyt krótkie i niełatwe...
Pozdrawiam. JW, Poznań.