Czy to może być miłość do kobiety?

Chyba zakochuje się w mojej koleżance. Znamy się od 3 lat i nie dawno okazało sie ze nasza BTF jest nałogowym kłamcą. Ostatnio koleżanka dostała zapalenia żołądka i jak pisałyśmy to napisała mi ze ostatno zapomniała śie do mnie przytulić. Zrobiło mi sie tak dziwnie przyjemnie. Czasami mam takie myśli żeby ją pocałować albo coś. Tyle że ona jest raczej homo i ma chłopaka. Co robić?

Witam, z Pani wypowiedzi wnioskuję, że bardzo zbliżyła się Pani do swojej koleżanki. Dobrze się czujecie w swoim towarzystwie, rozumiecie i nawiązałyście silną więź. Być może w ten sposób zaspakajacie potrzebę bliskości emocjonalnej. Pozostaje pytanie czy chce Pani porozmawiać z koleżanką o potrzebach które w sobie odkryła i czego się Pani w związku z tym obawia. Rozumiem że jest Pani trudno, bo nie jest pewna jak koleżanka zareaguje a może sama jeszcze nie jest pewna swoich odczuć, co też jest w Pani sytuacji możliwe. Pozdrawiam serdecznie: https://portal.abczdrowie.pl/jak-okreslic-swoja-orientacje

Czasami interpretujemy zachowanie innych patrząc z perspektywy własnej, a wyjaśnień czyjegoś zachowania może być w rzeczywistości wiele i nie muszą pokrywać się z naszymi.
Dlatego moim zdaniem warto porozmawiać z koleżanką i zapytać o co jej chodziło, kiedy pisała do Pani, że "zapomniała się do Pani przytulić". Dopytać, co to dla niej znaczy "przytulać się do Pani", jak koleżanka to odbiera. Być może wtedy sprawa się wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie.