Problemy w związku a miłość trzeciej osoby

Mam problemy z chłopakiem nie kłócimy się ale problem jest taki że moja koleżanka się w nim zakochała i jak się spotkali to ona się dowiedziała ode mnie że ją obgadywał przy mnie i dlatego żeby się nie poskarżyła powiedział jej, że mi wpierd**i i po prostu wiem dlaczego on to zrobił ale teraz mi smutno bo jeszcze jej powiedział że ja go zmusiłam żeby mnie pocałował bo chciałam żeby mi udowodnił że się w niej nie kocha powiedziała mi o tym koleżanka i nie wiemy kogo kłamie a ja go dalej kcoham

Warto porozmawiać i wyjaśnić sobie swoje uczucia, potrzeby i oczekiwania dotyczące zachowań/ Być może już samo spotkanie zakochanej koleżanki i chłopaka mogłoby być niepokojące, zważywszy, że jej motywacja jest konkretna, a chłopaka niejasna (patrząc na to, co mówił). Zaufania, zaangażowanie a także szczerość to podstawy w budowaniu relacji partnerskiej. Zachęcam do przyjrzenia się temu w Państwa związku i pracowania nad tym.