Kłamstwa i brak zrozumienia w związku

rok temu, kolega mojego chłopaka podczas miesięcznej przerwy w naszym związku, która nam pomogła, pocałował mnie, nic z tego sobie nie zrobiliśmy, ponieważ to nic dla nas nie znaczyło, po roku to wszystko wyszło na jaw, chłopak mnie zostawił, ponieważ go kłamałam ukrywając to, wyzwał mnie od szmaty itp zero szacunku z jego strony, na następny dzień przeprosił, powiedział,że mnie kocha ale, że jestem fałszywa, a mi na nim cholernie zależy, nie wiem co robić skoro on nie chce rozmawiać od 2 tygodn

Być może pocałunek był bardziej pretekstem niż rzeczywistym powodem rozstania? Warto zastanowić się, jak wcześniej układała się relacja i co wydarzyło się trudnego, że konieczna była przerwa? Być może jednak nie wszystkie problemy zostały wówczas rozwiązane- a raczej przeczekane? Zachęcam do realnego przyjrzenia się związkowi, emocjom i uczuciom, zarówno tym które łączyły, jak i tym, które rozdzielały. Danie partnerowi czasu i wrócenie do rozmowy w późniejszym terminie tez może być pomocne.

Do rozmowy potrzeba dobrej woli obojga. Być może uczucia chłopaka zostały zranione pani kłamstwem tak głęboko, że nie będzie chciał rozmawiać, bo to naruszyło jego zaufanie do pani nieodwracalnie. Jeśli chce pani troche poczekać, może warto dać mu czas, może za kilka miesięcy ochłonie i będzie można wrócić do rozmowy.

Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/