Brak przyjemności seksualnej podczas kontaktów z partnerem u kobiety biseksualnej

Jestem biseksualna, związana poważnie z mężczyzną. Poważnym problemem w naszym związku jest to iż odczuwam większy pociąg do kobiet, niż mężczyzn i trudno wprowadzić mnie w stan zadowolenia. Partner to przeżywa i chciałabym mu pomóc.. Jest jakiś sposób? Nie chcę z niego rezygnować, dobrze nam ze sobą. Czuje się winny bo bez problemu doprowadzam do jego orgazmu i zadowolenia a on nie może. Problem leży we mnie i chciałabym go zmniejszyć, zmienić.. Aby poczuł się lepiej.

Pozdrawiam. JW, Poznań.

Wydaje się, że niezbędnym jest badanie seksuologiczne Pani oraz uzyskanie szerszego wywiadu co do biseksualności oraz oczekiwań Pani i Partnera. Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa, ponieważ "zaocznie" tego problemu nie da się rozwiązać,