Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak przyjemności seksualnej podczas kontaktów z partnerem u kobiety biseksualnej

Jestem biseksualna, związana poważnie z mężczyzną. Poważnym problemem w naszym związku jest to iż odczuwam większy pociąg do kobiet, niż mężczyzn i trudno wprowadzić mnie w stan zadowolenia. Partner to przeżywa i chciałabym mu pomóc.. Jest jakiś sposób? Nie chcę z niego rezygnować, dobrze nam ze sobą. Czuje się winny bo bez problemu doprowadzam do jego orgazmu i zadowolenia a on nie może. Problem leży we mnie i chciałabym go zmniejszyć, zmienić.. Aby poczuł się lepiej.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Anorgazmia

Problem jest trudny i niekoniecznie spotkania z psychologiem-seksuologiem przyniosa poprawę, ale spróbować warto.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Wydaje się, że niezbędnym jest badanie seksuologiczne Pani oraz uzyskanie szerszego wywiadu co do biseksualności oraz oczekiwań Pani i Partnera. Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa, ponieważ "zaocznie" tego problemu nie da się rozwiązać,

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy