Brak przyjemności podczas współżycia z pierwszym partnerem

Od kilku miesiecy wraz z moim chlopakiem zaczelismy wspolzyc Dla nas oboje to byl pierwszy raz.... Kochamy sie raz na tydzien, dosc dlugo ale mam pewien problem Przez ten caly czas tylko dwa razy zdazyl mi sie orgazm Widze ze moj chlopak bardzo sie stara dlatego udaje... Co mam zrobic aby byl on dla mnie przyjemny? Bo nie stety nie czuje zadnej przyjemnosci..

Dzień dobry.

Udawanie orgazmu niczego nie rozwiąże. Skoro, jak Pani sama napisała, partner bardzo się stara, z pewnością zechce dopomóc w rozwiązaniu waszego wspólnego problemu. Na pewno warto z nim o tym porozmawiać. Przyczyn braku zadowolenia z seksu może być wiele, najczęściej jednak wynika on z braku wzajemnej otwartości, zaufania do siebie i ogólnej jakości związku. Warto się tym zagadnieniom wspólnie przyjrzeć, ewentualnie skorzystać z terapii dla osób będących w związku.

Pozdrawiam.