Czy to normalne, że słucham w koło tych samych piosenek?

Witam Jak człowiek slucha tych samych piosenek przez caly dzień i to trawa mieściącami to jest normalne? Zdiagnozowano u mnie schizofrenie paranoidalną i derealizacje depersonalizacje ktora juz przeszła.Biore leki pomimo tego nic sie nie zmienia w moim zachowaniu,postępowaniu.Wstaje rano ,pije kawe i siedze.Zero zainteresowania czym kolwiek.Nie ogladam telewizji nie czytam gazet,nie wchodze na internet.Kazdy dzien musi byc taki sam.Bezpieczny.Dodam ze nie czuje rowniez ani zlosci ani radosci.

Dzień dobry!
Trudno w tych warunkach o poważną diagnozę, ale po Pani opisie można wstępnie wnioskować, że obecnie w obrazie choroby dominują objawy negatywne procesu schizofrenicznego - wycofanie z kontaktów, anhedonia, brak inicjatywy, apatia, zobojętnienie.
Warto zgłosić się do lekarza i opowiedzieć o dolegliwościach, być może dokona jakichś modyfikacji w farmakoterapii. Dobrym, aktywizującym doświadczeniem byłby udział w jakimś oddziale dziennym terapii. Warto porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska