Czy to normalny stan po zażyciu tych tabletek?

Witam . Od roku biorę Mirtor 15 mg 1 tabletkę na noc .Teraz lekarz przepisał mi Venlectine 37,5 mg rano. Wzięłam i po 4 godzinach jestem osłabiona i zalewa mnie pot. Czy to normalne? Proszę o pomoc
KOBIETA, 55 LAT 8 miesięcy temu

Wenlafaksyna może powodować wspomniane przez Panią objawy w początkowym okresie stosowania. Połączenie 2 wymienionych leków zwiększa ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego w związku z czym powinna Pani zachować szczególną ostrożność i w przypadku nasilenia dolegliwości niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.