Czy to zdenerwowanie jest wynikiem jakiejś choroby?

Od 2 lat dokucza mi zdenerwowanie, które objawia się zaburzeniem koncentracji, często natłokiem myśli. Stosuję Xeplion na psychozę - (objawy to tylko depresja, obniżony nastrój), Ketilept, Glucophage, Euthyrox. Mam też niedoczynność tarczycy i podwyższony cukier, które pojawiły się w trakcie leczenia. Czy to zdenerwowanie wynika z choroby czy jest wynikiem brania leków? Kobieta, 34 lata

Dziękuję za wybranie abc zdrowie,proponowałabym skierować swoje kroki do dietetyka ,który ułoży Pani dokładną dietę i być może kiedy wykluczy sie tylko pewne produkty to wroci Pani spokój i równowaga.Proponowałabym też skierować swoje kroki do psychoterapeuty .Pozdrawiam serdecznie iżycze powodzenia