Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jeść po wysiłku fizycznym?

Osoby, które rozpoczęły przygodę ze sportem zastanawiają się być może, co powinny jeść po zakończonym treningu. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak powinna wyglądać dieta sportowca.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

w sklepach można dostać suszone pomidory w opakowaniu i suszone pomidory w słoiku w zalewie z oleju. W jednych i drugich nie powinno być wody – w przeciwnym wypadku miałyby krótki termin spożycia z uwagi na ryzyko pojawienia się pleśni. W procesie suszenia pomidory zasypywane są solą, która ma właściwości higroskopijne, co powoduje pozbawienie produktu wody. O suszonych pomidorach przeczyta Pan w naszych artykułach, zachęcam do lektury: https://zywienie.abczdrowie.pl/suszone-pomidory-charakterystyka-likopen-wartosci-odzywcze-wlasciwosci-zastosowanie-w-kuchni-przepis oraz https://zywienie.abczdrowie.pl/suszone-pomidory-w-oleju-odsaczone.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy