Czy w takiej sytuacji mogę stosować białko oraz kreatynę, ćwicząc na siłowni?
Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie suplementów takich jak białko i kreatyna. Cierpialem na bóle brzucha. Wykonałem badania krwi, usg oraz kolonoskopię. Lekarz po zapoznaniu się z wynikami i przeprowadzeniu kolonoskopii nie stwierdził niczego poważnego, postawił diagnozę - jelito drażliwe. Obecnie bóle brzucha pojawiają się sporadycznie ponieważ ograniczam produkty, które mogą je powodować (słodycze, gazowane napoje) Czy w takiej sytuacji mogę stosować białko oraz kreatynę ćwicząc na siłowni?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Badania krwi - limfocyty
Limfocyty to komórki układu odpornościowego. Ich nadmiar i niedobór świadczy o tym, że w naszym organizmie dzieję się coś niedobrego. Pamiętajmy jednak, że ich ilość zależy m.in. od wieku. Więcej o badaniu i limfocytach opowie lek. Łukasz Kowalski.
Dzień dobry,
białko może Pan stosować, ale należy pamiętać, że najlepiej jest je uzupełniać z dietą.Kreatyna także nie powinna nasilać dolegliwości bólowych w Pana przypadku.
Pozdrawiam
Joanna Wardenga