Czy w trakcie miesiączki można korzystać z ćwiczeń fizycznych Vacum Jet?

Witam.Od jakiegoś czasu chodzę na ćwiczenia na Vacum Jet (działanie terapii podciśnieniem, światłem podczerwonym i treningu sportowego o umiarkowanej intensywności na rowerze ergometrycznym).Nie długo zacznie mi się miesiączka a nie chciałabym przerywać ćwiczeń (chodzę 3 razy w tygodniu). Czy w trakcie miesiączki można korzystać z takich ćwiczeń? Bardzo proszę o odpowiedź. Pytałam obsługę w lokalu ale nie wiedzieli :/

Jestem zaskoczona, że obsługa nie udzieliła właściwej informacji. W czasie miesiączki nie należy korzystać z tego urządzenia.

Dr Anna Brinken

Witam,

Stany zapalne żył, nadciśnienie, epilepsja, ciąża, miesiączka - lepiej wówczas nie ćwiczyć Vacum Jet.

Pozdrawiam