Czy w wyniku odchudzania twarz się wyszczupli?

Witam czy to możliwe że przy normalnej wadze mam pulchną twarz? Ważę 74kg przy 1.77 wzrostu i myślę, że jest to waga prawidłowa (chociaż mam fałdki na brzuchu i ogólnie szczupłej sylwetki nie mam) jednak najbardziej boli mnie twarz. Jest po prostu "gruba", nie mam może drugiego podbródka, ale mam pyzate policzki i twarz rozlewa się na boki, a do tego jest mało jędrna. Czy przy zejściu do jeszcze niskiej wagi, koło 68kg, zauważę też różnice na twarzy?

Wielkość naszej twarzy to cechy osobnicze, ale jeśli jest na niej tłuszcz, tzn że po zrzuceniu paru kilogramów również spali się tkanka tłuszczowa z twarzy. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

oczywiście przy zgubieniu parku kilogramów chudniemy także z twarzy. Nie mniej jednak jej wygląd to w dużej mierze cechy osobnicze, genetyczne.
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk