Czy warga po urazie wróci do poprzedniego wyglądu?

Witam,zostałem uderzony w lewą górna wargę,niestety taki pech że zanikła mała część owej górnej wargi dosłownie może z 3mm, rana się zagoiła i zostało tylko takie małe zgrubienie, jestem trębaczem i swoją przyszłość wiąże z graniem na instrumencie,czy jest szansa że wróci to do swojego pierwotnego kształtu, jestem załamany z tego powodu, bo barwa dźwięku i technika jaką dysponowałem spadła kilkukrotnie, a powietrze ucieka przez tą szczelinę, czy w tym przypadku mogę grać czy powinienem odpuścić?

Gdybyśmy wiedzieli co przyniesie przyszłość, to bez problemu bylibyśmy milionerami... Ćwiczyć warto, a próba gry na instrumencie i osiąganie pożądanej barwy dźwięku to też ćwiczenie... Jaki będzie finał? Ja nie wiem... Ale walczyć należy. Pozdrawiam