Czy woda w płucach i niewydolność serca jest do wyleczenia?

Witam Kardiologa! Babcia zaczela sie zle czuc nie mogla zlapac oddechu zaczela siniec, szybko przetransportowalismy ja do szpitala. Wczoraj dostala wylew. Dzis juz sama nie oddycha, robi to za nia aparatura. Tez ma nie wydolna jedna str serca oraz nazbierala sie woda w plucach. Czy jest szansa ze wyzdrowieje? Lekarze powiedzieli szczerze ze moze byc najgorsze, ale zdarzaja sie cuda. (Babcia ma 74lata) Ile czasu jej pozostalo? dzien,tydzien,dwa,miesiac,pol roku?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie da się tego przewidzieć. Zależy od wielu czynnikow . Proponuje porozmawiać z lek prowadzącym