Czy wykonanie dwóch TK w przeciągu ponad 3 miesięcy ma wpływ na zdrowie?

Dzień dobry. W przeciągu 3,5 msc miałam robioną tomografie głowy z powodu silnych bóli i porannych wymiotów, nastepnie rezonans, w którym widoczny był tętniak a potem znowu tomografie z kontrastem (gdzie wykluczono tętniaka). Między jedną a drugą tomografią minęło zaledwie 3,5 msc i bardzo mnie to martwi. Bardzo proszę o informację czy moglo to miec duzy negatywny wplyw na moj organizm.

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze , zależy jakimi aparatami tk były wykonywane badania