Czy z mojego ciała wydzielają się jakieś metale?

Uczucie zimna!!! Od kilku lat mam problem z nadwrażliwośćią na zimno . Pierwszy raz objawiło się to 10 lat temu gdy w ciepłą noc wskoczyłem do basenu również z ciepłą wodą. Po wyjściu z basenu dostałem drgawek całego ciała , zacząłem czuć metaliczny smak w ustach , do tego serce zaczyna ostro przyśpieszać , zaczyna boleć głowa/oczy. Boli mnie pod żebrami ,a żołądek robi się tak "nabity" . Pojawia się luźny stolec. Kiedyś zdażało się to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Aktualnie ,nie mogę wyjść nawet wieczorem z domu ,moje mięśnie upośledza temperatura na zewnątrz -im późniejsza pora tym jest mi zimniej ,mimo że na dworze może być kilkadziesiąt stopni. Te ataki drgawek są tak mocne ,że zaczynam się bać o swoje zdrowie. Do tego zauważyłem ,że nawet świeże ręczniki po kąpieli zaczynają co raz bardziej śmierdzieć,jakby jakieś metale się z mojego ciała wydzielały. POMÓŻCIE !!

Lek. Michał Lenard

Niestety, bez osobistego zbadania przez lekarza się nie obejdzie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada i ewentualnie skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!