Czy zastosowanie Hydroksyzyny zaszkodzi?

Witam, dawno nie piłam energetyków, a dzisiaj wypilam z marszu półtora małej puszki co zaowocowało straszym podwyższeniem tętna, jakbym z 5 wypiła, ręce mi się trzęsą i jestem przerażona? Ciężko to nazwać. Wzięłam dwie tabletki hydroksyzyny po 10mg, czy to pomoże? Czy zaszkodzi?

Witam!
Raczej powinno dać ulgę, jeżeli nie będzie dostatniego wyciszenia to można manewr powtórzyć, oczywiście samą Hydrokdyzynę bez energetyków!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.