Czy zatem może to być naciek okołowyrostkowy czy od razu ropień?

Witam. Czy naciek okolowyrostkowy może wystąpić także po operacji wyrostka. Jestem 1.5 miesiąca po laparoskopowej appendektomii. Zabieg przebiegł bez powikłań i było to zapalenie proste mimo iz przechodzone 2 tygodnie bo miałem nietypowe objawy. Podobno żadnej ropy tam nie było. Po jakims czasie znowu zacząłem odczuwać podobne dolegliwości jednak nie tak silne jak wtedy. Czy zatem może to byc naciek okolowyrostkowy czy od razu ropień? Jest to dla mnie istotne bo podobno nacieku sie nie operuje.

Jak Pisze Pan usunięto Panu wyrostek robaczkowy, zatem obecne Pana dolegliwości nie mogą być spowodowane naciekiem okołowyrostkowym. Przyczyn dolegliwości może być wiele, doradzam wykonanie badania USG jamy brzusznej i wizytę u chirurga.