Czy zatkany nos stanowi powody do niepokoju?

witam. od dwoch lat mam problem z zatkanym nosem. tk zatok prawidłowa, zatyka mi sie na sucho raz jedna dzuirka raz druga. ostatnio doszło przytykanie uszu i dretwienie policzka z prawej strony i rozpychanie jakby miedzy zebami z tej strony i bóle głowy. endoskopia ok. obawiam sie ze to moze byc rak nosogardła. czy mam az takie powody do takich obaw?

Wiesz, sam sobie opisuję badania TK i wszystkie inne badania. Papier wszystko przyjmie. Widziałem wiele badań, które w opisie były cacy a tak na prawdę nie były dobre. Widziałem wiele złych opisów badań a były dobre w gruncie rzeczy. Poznań to dobry ośrodek Chirurgii Głowy i Szyi. Idź z płytami CD swoich badań do dobrego klinicysty z zakresu Laryngologii lub z tym wszystkim przyjedź do mnie ,damy radę to nie jest żaden rak, spokojnie.