Czy zatrzymana ósemka zawsze musi być usunięta?

Dzień dobry, czy każda zatrzymana 8 ( w ogóle nie wyrżnięta - schowana w żuchwie przed dziąsłem) kwalifikuje się do ekstrakcji? Mam usunięte wszystkie dolne zęby poza właśnie takimi ósemkami i chciałem się upewnić, że do leczenia protetycznego to nie będzie przeszkadzać. Z góry dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 48 LAT około miesiąca temu

reba wykonać tomografię komputerową i ocenić w 3D położenie 8. Dopiero po takiej dokładnej diagnostyce można podjąć decyzję czy usuwać czy obserwować.