Czy zgodzić się na trójkąt?

Witam, Mam narzeczonego, bardzo się kochamy i seks sprawia nam dużo radości. On zaproponował trójkąt, z jednej strony chciałabym spróbować, bo kobiety mnie pociągają. Z drugiej strony boję się, że coś może zmienić się na gorsze. Co o tym sądzić? Mówi, że to jak daleko się posuniemy zależy ode mnie. Mam ambiwalentne odczucia wobec tego.

Dzień Dobry Pani,

To od Pani i Pani narzeczonego zależy, jak kreujecie swój świat intymny, erotyczny i seksualny.

Z tego, co Pani napisała, pojawiły się u Pani wątpliwości ws. zaakceptowania "trójkąta", zainspirowanego przez narzeczonego.

Jaką ma Pani podjąć decyzję?
Posłuchać jednak siebie...

Życzę Pani tylko dobrej dla Pani decyzji,
Irena Mielnik-Madej