Koniec związku a uczucie pustki

nie dawno powiedzial mi pod wplywem alkocholu ze nie jest ze mna szczesliwy . a 4 dni potem powiedzial mi ze to definitywny koniec. mialam w ten sam dzien wyjechac ale poprosil mnie o to bym zostala u niego bo przez caly czas naszego zwiazku mieszkalismy razem . teraz chce to przemyslec zrobic przerwe w styczniu juz 2 przerwe .

Wygląda na to,żer chłopak z jakiegoś powodu zdystansował się , odsunął od Pani. Trochę tak, jakby próbował odejść, ale nie chce Pani za bardzo zranić i robi to stopniowo. Warto o tym rozmawiać. Pytanie, czy jest możliwe jeszcze odbudowanie bliskości i zaangażowania, czy istnieje ono tylko z Pani strony. Ktoś, kto kocha i jest zaangażowany zwykle nie che "robić przerw", akceptuje pewne wady, wybacza drobnostki (co nie znaczy, ze nigdy się o nie nie denerwuje). Jest to zatem jakiś sygnał alarmowy.

Dzień Dobry Pani,

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zaakceptować decyzję Pani Partnera.

I zastanowić się, czy ten związek jest takim, i byłby takim, w którym czułaby się Pani kochana?

Życzę Pani tylko dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl