Konflikt w związku a obniżone libido

witam. mam 22 lata a moj chlopak 20 . w 2011 roku wyjechalismy na staz do Francji i pracowalam z nim w jednej restauracji . w 2012 w pazdzierniku zaczelismy byc razem . jestesmy razem 14 miesiecy . bylismy naprawde szczesliwi kochalismy sie codziennie albo i 2 razy dziennie czasami . potem wyjechalismy do anglii na 4 miesiace .i juz tam zauwazylam ze cos jest nie tak. nie mial ochoty na seks coraz czesciej mial pretensje o drobnostki.jak 3 miesiace temu wrucilismy do polski to dalej tak bylo.

Wygląda na to,że chłopak z jakiegoś powodu zdystansował się , odsunął od Pani. Trochę tak, jakby próbował odejść, ale nie chce Pani za bardzo zranić i robi to stopniowo. Warto o tym rozmawiać. Pytanie, czy jest możliwe jeszcze odbudowanie bliskości i zaangażowania, czy istnieje ono tylko z Pani strony. Ktoś, kto kocha i jest zaangażowany zwykle nie che "robić przerw", akceptuje pewne wady, wybacza drobnostki (co nie znaczy, ze nigdy się o nie nie denerwuje). Jest to zatem jakiś sygnał alarmowy.

Witam. Na początku znajomości około roku przeważnie jest inaczej, wiecej seksu a potem niej. To naturalne. Ale też wydaje sie, że pani partner z jakichś powodów sie odsuwa od Pani. Warto razem szczerze porozmawiać.
Magdalena Brabec