Czy zmiana dawki leku Euthyrox może wpłynąć na apetyt dziecka?

Moje dziecko ma 6 lat.Ma zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy.Przyjmuje Euthyrox 25-1,5 tabletki dziennie.Dawka została zwiększona we wrześniu.Najpierw na 1 i 1/4 tabletki,po kontrolnym TSH na 1 i pół tabletki.Czy ta zmiana dawki mogła wpłynąć na apetyt dziecka?Od zawsze córka bardzo dobrze jadła.Od 3 m-cy mamy problem.Nie jada obiadów,kanapek w szkole.Często jej pierwszy posiłek jest koło godz.17-tej.Czekam na wyniki morfologii,moczu i TSH.Na pewno udamy się do lekarza,ale szukam odpowiedzi.

witam,
zwiększenie dawki leku mogłoby wręcz spowodować przyspieszenie metabolizmu i zwiększyć apetyt, więc raczej nie tutaj jest przyczyna spadku apetytu u córki.
Proszę poczekać na wyniki innych badań