Czy znów powinnam stosować antydepresanty?

Witam, wraz z końcem kwietnia skończyłam roczna kuracje asentrą 50. Powód silna nerwica ze stałym uczuciem lęku, strach przed wyjściem z domu- to wszystko stało mi się po zaslabnieciach związanych z hipoglikemia reaktywna, która bardzo dlugo mi diagnozowano kilka miesięcy co spowodowało ze nabawiłam się lęku. Aktualnie od około tygodnia miewam poranne ataki lęku które trwają kilka godzin i czuje to w ciele takie drżenie. Czy w takiej sytuacji znów wznawia się leczenie lekiem antydepresyjnym? Ten lęk mnie paraliżuje nie mogę normalnie funkcjonować.

Szanowna Pani,

skuteczną metodą w leczeniu zaburzeń lękowych jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, proszę rozważyć dla siebie taką formę pomocy.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś