Czy Zolafren może powodować uzależnienie?

Dzień dobry Czy branie przez 3 miesiące zolafrenu oraz fluanxolu mogło spowodować uzależnienie ? Po miesiącu odstawienia tych leków mam uczucia niepokoju i wydaje mi się, że może to być powodem odstawienia tych neuroleptyków.

Neuroleptyki nie uzależniają.
nietety to trochę zwodnicza odpowiedź,
bo niby nie uzależniają ale ich odstawienie może mieć różnorakie
objawy odstawienne. Należy więc odstawianie tych leków konsultować z psychiatrą i psychoterapeutą.
Pozdrawiam