Czym objawia się pochwica?

Witam serdecznie. Mam pewien problem. Podczas namiętnego całowania się z chłopakiem poczułam jakby zaciśnięcie się mojej pochwy. Nie trwało to zbyt długo. Nie było to bolesne, a raczej przyjemnie. Zastanawiałam się czy był do orgazm, jednak czytając jego definicje, to nie to. Natrafiłam na definicje pochwicy. Czy to może być to? Dodam, że nie chcę współżyć przed ślubem z powodów religijnych. Zastanawiam czy po ślubie mi to przejdzie będzie wszystko w porządku. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej był to objaw silnego podniecenia. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.