Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nutridrink Protein a standardowa wersja

Dzień dobry, zależy mi na tym, żeby się dowiedzieć jaka jest różnica w wersjach preparatu Nutridrink. Czym się różni Nutridrink w wersji standardowej od Nutridrink Protein? Który będzie lepszy podczas leczenia raka płuc? Który przyniesie więcej korzyści? Zastanawiam się nad zastosowaniem Nutridrink Protein, wydaje mi się, że będzie w mojej sytuacji lepszy, ale nie mam pewności. Szczególnie zależy mi na informacji, w czym Nutridrink Protein jest lepszy, jakich substancji zawiera więcej, w jakich przypadkach jest polecany? Czy wybór wersji Nutridrink Protein musi być skonsultowany z lekarzem? Wizytę mam dopiero za jakiś czas, a chciałbym uzyskać informacje od specjalisty już teraz. Proszę o poradę, czy powinienem się zdecydować na Nutridrink Protein, czy może na standardową wersję. Z góry dziękuję za pomoc.
MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu

Diagnostyka raka żołądka

Witam , różnice proszę sprawdzić na naklejce! Na pytanie , który będzie lepszy dla konkretnego pacjenta z konkretną chorobą i jej stanem zaawansowania powinien odpowiedzieć lekarz prowadzący!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Dzień dobry,
główną i najważniejszą różnicą pomiędzy Nutridrinkiem standardowym, a Protein jest zawartość białka. W standardowym jest go 12g, a w proteinowym - 18g w jednej buteleczce.
Nutridrink Protein to ten, który jest najczęściej wybierany przez lekarzy - onkologów jako uzupełnienie diety w przypadku stwierdzenia niedożywienia lub realnego zagrożenia powstania niedożywienia.
Który preparat byłby dla Pana korzystniejszy? Niestety nic Pan nie pisze o aktualnym stanie zdrowia, a dobór preparatów opiera się m.in. na aktualnych żywieniowych potrzebach, stanie odżywienia, zaplanowanym leczeniu itd. Dlatego też najlepiej byłoby, aby Pan porozmawiał ze swoim lekarzem na ten temat.
Pozdrawiam
EC

Dietetyk specjalizujący się w żywieniu w chorobach cywilizacyjnych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy