Depresja po kolejnej utracie pracy

Mam 60 lat,stracilem po raz 3 prace mimo ze przepracowalem 40 lat,mam dola i niewiem co dalej mam z soba zrobic??nic mnie nie cieszy nie interesuje zamknalem sie w sobie..

Dzień dobry, utrata pracy jest bardzo ciężką sytuacją w życiu człowieka, tym bardziej zachęcam do skorzystania ze wsparcia psychologicznego. Pomocy tego typu może pan szukać w Poradni Zdrowia Psychicznego, niektóre Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej lub Ośrodki Interwencji Kryzysowej oferują tego typu pomoc nieodpłatnie. Pozdrawiam.

Pana obecne samopoczucie to reakcja na sytuację utraty pracy. Można działać tu na dwóch "frontach". Po pierwsze spróbować poszukać kolejnej (są miejsca, gdzie doświadczenie jest bardzo cenione). A po drugie rozważyć konsultację u psychologa na temat swojego obecnego samopoczucia i być może podjąć terapię, żeby sobie z tą sytuacją skuteczniej radzić.