Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depresja typu anorektycznego

cierpię na bulimię typ anorektyczny, depresję, zaburzenia emocjonalne, alkoholizm, i bezpłodność! czy ktoś pomoże mi w tym zas.... kraju bo straciłam już wiarę w ludzi! chcę skończyć ze sobą i z tym piekłem!!
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Choroby neurologiczne jako przyczyny depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy chorobami neurologicznymi a depresją.

Dzień dobry!

Pomoc znajdzie Pani m.in. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Pomorskim Centrum Psychotraumatologii, Ośrodku Terapii Uzależnień, Centrum Praw Kobiet itp. Od lekarza pierwszego kontaktu może Pani otrzymać skierowanie do psychologa lub psychiatry, szpitala psychiatrycznego. Bezpłatny, całodobowy telefon zaufania to 116 123 Telefon zaufania dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania to (022) 632 08 82.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Bez pani współudziału i determinacji w leczeniu i terapii nie uda się. Proszę w trybie pilnym podjąć leczenie psychiatryczne oraz psychoterapię. Miejsca, gdzie może Pani skorzystać wskazała przedmówczyni

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy