Derealizacja i zaburzenia myślowe

Myslą mi się bodźce z wyobrazni i mojego świata wewnętrzengo z tymi z rzeczywitosci, tzn kiedys to ja tym sterowałem, np jak skupialem sie na pisaniu to nie slyszalem swoich mysli itp i gdy marzyłem np to nie skupalem sie na rzeczywistosci, a teraz tak jest, ze to wszystko jest zlane psychiatra mowi ze to derealizacja ale psychoterapia nie pomoga ani nic :(

Jeśli jest Pan w psychoterapii wart o dać sobie czas. Psychoterapia to proces, który nie tylko trwa w czasie, ale także wymaga zaangażowania i intensywnej pracy nad sobą. Warto także powiedzieć o swoich wątpliwościach dotyczących postępów swojemu terapeucie.

Dzień dobry!

Przy głębokich i długotrwałych trudnościach psychoterapia często także jest procesem długotrwałym. Warto dać sobie ten czas, a być może rozważyć także zmianę terapeuty, nurtu terapeutycznego. Niekiedy okazuje się do odświeżające i skuteczne.
Należy także kontynuować leczenie psychiatryczne i rozważać różne opcje leczenia farmakologicznego.

Pozdrawiam!