Diagnoza egzemy u 3-latka

Witam, mam synka 3lata i 8 mies - na poczatku wrzesnia mial zdiagnozowana egzeme, dostal leki Hydroxyzine, hydrocortizon w masci i nic nie pomoglo , tyle tylko, ze dziecko spi w nocy i nie drapie sie. Dzis poszlam do innego lekarza i ten stwierdzil jednak grzybice i teraz dodano lek - Itraconazole. Mieszkam w UK i nie mam zaufania bo to jednak dwie rozne choroby a dziecku nie zrobia tutaj testów. Czy jest mozliwosc wyslania tutaj zdjecia tej wysypki? Moze Doktor by jednoznacznie stwierdzil.

Witam! obawiam się, ze nie będę w stanie pomóc na podstawie samego zdjęcia, ponieważ łatwo tutaj o pomyłkę. Aby prawidłowo rozpoznać chorobę, należałoby dokładnie obejrzeć, zebrać wywiad, w razie potrzeby skierować na badania, no i wystawić receptę na właściwe leki. Pozdrawiam