Dieta a brak spadku wagi u 25-latki

upieklam drożdżowe bułki.policzylam ilość składników,kaloryczność,potem zwazylam bułki upieczone-ważą MNIEJ niż użyte składniki.jak obliczyć kaloryczność zjadanych bułek,jeśli jedna waży ok.100g?brać pod uwagę wagę surowych,wszystkich składników czy upieczonych bułek?gdzie ta waga się podziała?składników do ciasta poszło ok.10kg(wraz z wodą,maka itp)a wszystkie bułki ważą ponad 6kg.wszystko to waga netto.ja nie jadłam dużo bo jestem na diecie,dlatego liczę kalorie a nie wiem jak z tą waga?

Pozdrawiam,
www.poradniazdrowekalorie.pl

Odparowała tylko woda, reszta została, więc kalorycznoćć obliczoną dla całego ciasta proszę podzielić na ilość bułek i otrzyma PAni kaloryczność 1 bułki.