Dieta dla 58-latki z chorobą Hashimoto, astmą oskrzelową i niedotlenieniem serca

Witam mam pytanie mam 58 lat i 163 cm w zrostu. Ważę 98 kg i niestety nie mogę zrzucić tej wagi, a mam chorobę hashimoto, astmę oskrzelowa i do tego teraz okazało się, że niedotlenienie serca. Proszę o pomoc w celu dopasowania dobrej diety?

Witam. Hashimoto wymaga przestrzegania diety w sposób szczególny. Przy diecie proszę jeść ryby chude oraz mięso ( drób, cielęcina, zając , królik). Unikać potraw smażonych i tłustych. Bardzo ważne przy tej odmianie jest regularne jedzenie. W Pani przypadku posiłków powinno być 5-6 co 2 -3 godziny. Ostatni o godz.19. Proszę też włączyć ruch i tu polecam aerobik na przyspieszenie przemiany materii lub godzina spaceru dziennie. Jak w każdej diecie proszę pić od 1,5 do 2l wody dziennie. Pozdrawiam Julita Krawczyk

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl