Dieta dla ektomorfika

Witam, jestem ektomorfikiem i chciałbym dowiedzieć się o optymalną dietę dla mnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Najbardziej odpowiednią dietą dla Pani jest dieta bogata w kalorie. Nie należy spożywać takich wysokokalorycznych potraw jak "fast food", słodyczy itp. Należy jeść zdrowo ale w zwiększonych ilościach, aby utrzymać odpowiednią masę ciała. Aby określić dokładniejszą dietę należałoby poznać Pani wiek, wzrost, masę ciała oraz codzienną aktywność fizyczną. Pozdrawiam