Dieta i leczenie szczeliny odbytu

Jestem 24 letnią kobietą. Miewałam problemy z wypróżnianiem, potem do tego doszła krew z odbytu, ból i swędzenie.Gdy w końcu poszłam do lekarza i chirurga stwierdzono szczelinę odbytu. Zaczęłam jeść 5 zdrowych posiłków dziennie co 3 h i krwawienia ustały a jak były to niewielkie tylko na papierze. Ostatnio trochę znów zaczęłam się gorzej odżywiać. Wszystko wróciło ale wypróżniam się codziennie. Właśnie poleciało mi tyle krwi jakbym 'sikała odbytem'. To nie pierwszy raz. Co robić? :(

Witam. Jeśli potwierdziło by się to "sikanie" ? moczem? to jest to niepokojące ?przetoka cewkowa??. Trzeba koniecznie opowiedzieć o wszystkim leczącemu chirurgowi, a najlepiej proktologowi.