Dieta odchudzająca bezmięsna

Witam, mam problem. Mam 170cm i waze 75 kg. I prosze o jakaś diete,tylko w tym jest rzecz ze,nie jadam miesa. A bym chciala w 2 miesiace schudnac z 10 kg

Najlepiej i najbezpieczniej jest chudnąć 0,5 kg na tydzień, czyli 2 kg w miesiąc. Zatem Zrzucenie 10 kg w 2 miesiące jest po pierwsze trudne do osiągnięcia jeśli chcemy uniknąć efektu jo-jo i przy okazji zachować siły do codziennej pracy. Ze względu na to, że nie je Pani mięsa polecam zastąpić je rybami. Są bogatym źródłem białka, które może być dostarczane w zbyt małej ilości przy diecie wegetariańskiej. Poza tym nie wolno rezygnować ze śniadania, na które należy wybrać węglowodanowe produkty. Dzięki temu dostarczymy sił organizmowi i na długo będziemy syci. Żeby jeszcze bardziej ulepszyć menu warto wybierać produkty razowe, grube kasze i nieoczyszczone zboża. Zapewnią odpowiednią ilość błonnika i pracę jelit. Ponadto owoce i warzywa w dużych ilościach. I duża ilość wody niskosodowej.