Dieta odchudzająca dla 25-latka

Witam, Mam 25 lat 173 cm wzrostu i wazę 85 kg. 13 dni temu postanowiłem schudnąć, kupiłem maszynę do gotowania na parze odstawiłem stare nawyki takie jak, sushi, pizza, steki, wino, restauracje! Moja dieta wyglada następująco rano około 10:00 jem ok 100 g musli oraz 1,5 szklanki mleka . Około 15:00 obiad 250 g piersi z kurczaka ryż z warzywa,i około 250g. Wieczorem chrupki kukurydziane fit z mlekiem. Jak długo mogę stosować taka dietę to około 1200-1330 kca

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Coś mi się wydaje, że na takiej małej kaloryczności długo Pan nie pociągnie :) W Pana diecie widziałabym większą ilość węglowodanów złożonych, a zdecydowanie mniej mięsa w ramach obiadu. Na pewno warto podzielić posiłki na 5 małych, niż 3 duże. Oprócz diety jeśli się chce mieć trwały efekt trzeba włączyć jakąkolwiek aktywność fizyczną. Zapraszam Pana na konsultacje dietetyczną połączona z analizą składu masy ciała, bo w trakcie diety warto kontrolować jak zmieniają się proporcje ciała (stosunek tkanki tłuszczowej do masy mięśniowej). Układam również indywidualne programy odchudzające połączone z edukacją żywieniową, tak żeby zmienić nawyki (ale bez szkody dla zdrowia) i wiedzieć dlaczego się to robi...www.dietetykwkrakowie.pl